PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31993}
6,5 6 557
ocen
6,5 10 1 6557
5,0 3
oceny krytyków
Flash Gordon
powrót do forum filmu Flash Gordon

Ja oglądałem go ze znajomymi po sporych ilościach trawy. Pamiętam, że wydawał mi się wtedy
niesamowicie śmieszny. Jest to film niesamowicie kiczowaty, ale jednocześnie dziesiątki razy
lepszy od Avengers. Polecam każdemu!

Roborak

ciekawa refleksja :D

Roborak

Po filmie "Ted" duzo ludzi szuka tego filmu, mnie sie wszyscy pytają czy pożyczę, no zdecydowanie film na niezła banie, wtedy można sie uśmiać, fajnie w tym "Tedzie" ten film ukazali, zaraz na drugi dzień musiałem tego "Flasha gordona" zapuścić.

SlimShady85

Mnie też Ted zachęcił do obejrzenia Flasha :)

Roborak

Witam, nie warto palić zioła, bo to 1. grzech ciężki 2. szkoda zdrowia. Pan Bóg jest sprawiedliwy, czyli za dobro wynagradza, a za zło karze, więc grzechu warto unikać, bo jego skutkiem zawsze jest kara, czyli cierpienie ludzi. Nie ma znaczenia, czy jest się osobą wierzącą lub niewierzącą, bo grzech i tak ma miejsce, nawet jeżeli człowiek wyklucza taką możliwość. Osoby niewierzące także grzeszą, mimo tego, że uważają, iż tak nie jest. Z Panem Bogiem i grzechem jest jak z powietrzem, czyli nie widać, ale i tak istnieje. Naukowo można stwierdzić istnienie powietrza, ale jest ono niewidoczne dla ludzkiego oka i to nie znaczy, że go nie ma - tak samo jest z rzeczywistością duchową.

ocenił(a) film na 8
Robert_Grygielewicz

ja tam wyznaje diabla i twoj bogu moze mnie w pedzel pocalowac. ave szatan. i  grzechy dla  ciebie sa dobrymi uczynkami dla mnie. moj bogu rozj...e twojego bogu hhahaha

Roborak

ten film to polski pan kleks z większym budżetem i możliwościami efektów jak na tamte czasy - ja zawsze miałem takie wrażenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones