PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137274}

Drugie zwycięstwo

The Second Victory
5,1 9
ocen
5,1 10 1 9
Drugie zwycięstwo
powrót do forum filmu Drugie zwycięstwo

muszą radzić sobie z jej mieszkańcami. Powracający z przegranej wojny żołnierz, zabija angielskiego oficera. Major Hanlon prowadzi śledztwo i romansuje z Anną Kunzli.
Mam na VHS z polskim lektorem idealny, film rarytasik

MadeInHeaven

witam,interesuje mnie morris l.west,ktory jest scenarzystą tego filmu,czytałam jego ksiazke ADVOKAT DIABŁA,która jest sfilmowana,ale niestety nie mogę dotrzeć do tego filmu.Ciekawi mnie,czy ten film,o którym piszesz ma swoją wersję ksiązkową i czy autorem jest West.Adwokat diabła jest świetną ksiązką,którą czytałam kilka razy i chcialabym obejrzec film.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
123_4

chętnie odpowiedziałbym ale nie znajdę tego filmu tak prosto, mam do przeszukania ponad 30 000 kaset z filmami...pozdrawiam

MadeInHeaven

witam jestem w szoku,ze można mieć tyle filmów.Mam dużo książek,ale nie tyle,wielki szacun za kolekcję kaset z filmami.Mnie się nie spieszy,jak przy okazji natkniesz się na interesujący mnie film to napisz cokolwiek.Z GÓRY DZIĘKUJĘ.POZDRAWIAM.

123_4

Jeśli Ciię interesuje, to mam film Second Victory na kasecie i również w pliku.

ocenił(a) film na 7
MadeInHeaven

Nie jest zły, ode mnie 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones